DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-2 900 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Oedheim
  • Państwo: Niemcy

 Lokalizacja: 74229 Oedheim

 Branża; biologiczna uprawa warzyw (około 26ha na polu i 1ha pod tunelem)

 Stawka na start: 12,50€ Brutto na godzinę dla pomocników, sezonowych / 13,50€ Brutto dla pomocnikow ktorzy na stale zostaja / 14€ Brutto na godzinę dla tych, którzy rozmawiają po niemiecku, zostają na stale i są gotowi pełnić funkcje przełożonych (w grudniu +30% bo dni są krótsze i stawka wychodzi 19,50€ Brutto) / albo traktorzystow + 24 dni płatnego urlopu w skali roku

 Możliwość podwyżki: tak – do indywidualnej negocjacji z pracodawca / mozliwe podwyzki

 Mieszkanie: zapewnia pracodawca – płatne około 120,-180€ osoba/miesiąc - dla pracowników na stale są 4 sypialnie w ich firmie, z osobnymi toaletami i łazienkami. Pracownicy sezonowi mieszkają w kontenerach mieszkalnych po dwie osoby. Pracownicy, którzy wynajmują mieszkanie poza firma – dostają +100,-€ na mieszkanie.

 Wifi: jest

 Tygodniowy czas pracy: Pon-Pt minimum 8-10 godzin / soboty 6-8 godzin ´, niedziela są wolne. Pracownicy, którzy pracują tam na stale / cały sezon – jada do polski co 6-8 tygodni na 1-2 tydzień – ten urlop jest opłacany z płatnych dni urlopowych, oraz ewentualnych nadgodzin. Za godziny przepracowane w grudniu jest +30% za każda godzinę (jest około 40-50 godzin tygodniowo i pracuje się do krótko przed Bożym Narodzeniem) – w Styczniu i lutym pracują tylko Ci, którzy są zatrudnienie na stale.

 Rozpoczęcie zatrudnienia: od poczatek marca i na stale / sezon

 Zakres obowiązków: od sadzenia po zbiór, cala pielęgnacja, walka z chwastami, wszystko co można i trzeba na takim gospodarstwie robić.

 Wymagane;

- doświadczenie pozwalające sprostać zakresowi obowiązków,
- Pani - prawo jazdy kat. B, Pan - B i T,
- przynajmniej Pan - traktorzysta, musi znac podstawy j. niemieckiego