DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-3 500 EUR/m-c
  • Firma: abacent personalservice GmbH
  • Kontakt: Piotr Kusnierz
  • Telefon: 00491733742487
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Abacent Personalservice GmbH to renomowana firma z branży usług rekrutacyjnych, specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników na niemiecki rynek pracy. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, zbudowaliśmy solidną reputację i dbamy o satysfakcję zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Stanowisko: Spawacz MAG

Lokalizacja: 92249 Vilseck, obok Nürnberg

Opis stanowiska:

• Spawanie barierek i schodów

• Praca odbywa się głównie na warsztacie - 1 zmiana

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w zawodzie spawacza MAG

• Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2500 - 3500 Euro

• Opłacone zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego

Zachęcamy zainteresowane osoby do przesyłania swojego CV

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z Abacent Personalservice GmbH!