DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Koncepcja
  • Kontakt: Agencja Pracy Koncepcja
  • Telefon: 71 3438073
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator giętarki

OPERATOR MASZYN CNC

TOKARKI / FREZARKI / GIĘTARKI

Miejsce pracy: Niemcy,  różne miejscowości: np. Frankfurt nad Menem, Würzburg, Stuttgart, Hamburg, Norymberga

OFERUJEMY:

  • ·         Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • ·         Praca na pełny etat
  • ·         Atrakcyjne wynagrodzenie
  • ·         Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pokojach jednoosobowych z WiFi (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)
  • ·         Brak konta czasu pracy
  • ·         Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • ·         Płatny urlop
  • ·         Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • ·         Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • ·         Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • ·         Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
  • ·         Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy

OBOWIĄZKI:

  • ·         Konkretne obowiązki uzależnione od miejsca zatrudnienia
  • ·         Obsługa maszyn CNC
  • ·         Praca w produkcji seryjnej lub jednostkowej
  • ·         Usuwanie błędów
  • ·         Zmiana wartości
  • ·         Prace manualne
  • ·         Konserwacja narzędzi i maszyn
  • ·         Kontrola jakości
  • ·         Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

WYMAGANIA:

  • ·         Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym
  • ·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • ·         Doświadczenie zawodowe na stanowisku obsługi maszyn CNC frezarki / giętarki / tokarki / lasera
  • ·         Praktyczne umiejętności związane z obsługą maszyn: przygotowanie maszyny do pracy, zmiana wartości
  • ·         Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • ·         Zmysł techniczny
  • ·         Dokładność, precyzja
  • ·         Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany)

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

[email protected]

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073,
kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592719
(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: [email protected]

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu