DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-4 500 EUR/m-c
  • Firma: Persontura GmbH & Co. KG
  • Kontakt: Ludmila Kaczorowska
  • Telefon: 697711983
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik
Firma Persontura Personal obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Hydraulik-monter techniki grzewczej z doświadczeniem, praca od zaraz!

Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy

WYMAGANIA:

  • - wykształcenie kierunkowe i doświadczenie przy instalacji grzewczej
    - język niemiecki na poziomie komunikatywnym (mówiony A1-A2)
    - OBOWIĄZKOWO samochód na dojazdy do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ·         montaż/wymiana instalacji, urządzeń sanitarnych i ogrzewania

    ·         montaż i demontaż wentylacji i ogrzewania

    ·         praca na podstawie planów/rysunków technicznych

    ·         serwisowanie systemów instalacji grzewczej

OFERUJEMY:

  • .- Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony

    - Stabilne zatrudnienie
    - Wynagrodzenie początkowe 3000 euro NETTO : 16,0 e/h brutto + 60 euro netto dieta za przepracowany dzień. Nadgodziny płatne dodatkowo !!!

    - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, KOSZT około 600 euro miesięcznie
    - Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)
    Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV

Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim