DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 600 EUR/m-c
  • Firma: Profitec Leipzig
  • Kontakt: Dagna Konieczny
  • Telefon: 0049 341 240 531 40
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niemcy
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik
Profitec GmbH jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Profesjonalnie, szybko i z zaangażowaniem oferujemy atrakcyjne miejsca pracy na terenie całych Niemiec. Nasz oddział koncentruje się na zatrudnianiu polskich fachowców takich jak ślusarze, tokarze, spawacze (MIG, MAG, WIG/TIG, E, Autogen), elekrtycy i elektrycy przemysłowi, hydraulicy i lakiernicy.

Starannie dopasowujemy zlecenia do naszych pracownikw, nie odwrotnie. Pozwala to uniknąć niekorzystnych i stresujacych sytuacji w nowym miejscu pracy. Daje również szansę pracownikowi na długotrwałą współpracę z klientem i rozwój. Nasi pracownicy wykonują zadaniana, na których dobrze się znają – Twoja satysfakcja z pracy liczy się dla nas.

Przykładowe działy i zadania przy montażu:

  • Instalacje grzewcze -> kotły lub piece, pompy ciepła, instalacja rurociągów, montaż grzejników, montaż instalacji ogrzewania podłogowego i inne.
  • Montaż rurociągów -> kanalizacyjne, gazowe, systemy grzewcze, woda pitna
  • Urządzenia sanitarne -> odpływy, armatura; biały montaż, montaż ścienny, podtynkowy, obiekty zewnętrzne
Wymagania - to bardzo krótka lista:
  • Wykształcenie zawodowe (dyplom ukończenia szkoły lub kursu w zawodzie związanym z branżą hydraulika - prace sanitarne)
  • Doświadczenie zawodowe jednej z wymienionych powyżej dziedzin
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komuniakcję w miejscu pracy
Oferujemy:
  • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe
  • Atrakcyjne premie i dodatki
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ / DGB
  • Wysokie diety
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniom u jednego klienta
  • Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy
  • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
  • Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza UVEX (bezpłatne zamówienie)

W razie jakichkolwiek pytan jestesmy do dyspozycji w kontakcie mailowym lub telefonicznym!