DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Bruni Pole Zeitarbeit Nord GmbH
  • Kontakt: Gabriela Kusnierz
  • Telefon: 004934199384055
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Firma Bruni Polke obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk (k/m/i) od 01.08.2022

Miejsce pracy: 77743 Neuried-Altenheim

WYMAGANIA:

    dyplom zawodowy, uprawnienia SEP bądź udokumentowane doświadczenie zawodowe
    umiejętność czytania schematów elektrycznych
    samodzielność i dobra organizacja pracy
    język niemiecki pozwalający na porozumienie się w miejscu pracy - warunek konieczny
    własny samochód na wyjazd
    zdolność do pracy na wysokości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    rozprowadzanie tras kablowych
    montaż gniazd, oświetlenia i czujników
    podłączanie maszyn i urządzeń przemysłowych
    uzbrajanie szaf sterowniczych na podstawie przekazanej dokumentacji
    wykonywanie prac przyłączeniowych
    konserwacja i renowacja sieci elektrycznych
    prace przygotowawcze pod montaż sieci

OFERUJEMY:

    niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    stawkę godzinową w oparciu o taryfę iGZ 14,08€ brutto/h
    dodatki branżowe w zależności od miejsca pracy i zakresu obowiązków
    dietę dzienną w wysokości 75,90 Euro netto za każdy przepracowany dzień
    pomagamy znaleźć zakwaterowanie, możliwie blisko miejsca pracy
    24-30 dni urlopu rocznego
    premie świąteczne i urlopowe
    możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
    możliwość pobierania zaliczek
    niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (możliwość ubezpieczenia rodziny)
    możliwość zrobienia uprawnień zawodowych na koszt firmy

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 30 lat zajmuje się pośrednictwem pracy zatrudniając ponad 600 pracowników. Oferujemy wiele ofert pracy w różnych branżach - zawsze na najlepszych warunkach, z pełnym świadczeniem socjalnym i możliwością rozwoju kariery zawodowej.