DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMS GmbH
  • Kontakt: IMS Gütersloh
  • Telefon: 0049 17610003039
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tokarz CNC

Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie,

Niemcy, do wyboru.

Stawka: 14€/h Brutto +60€ diety dziennej netto + ustawowe podwyżki branżowe.

-Po 6 tygodniach 16,10 €/h

-Po trzech miesiacach 16,80 €/h

-Po pieciu miesiacach 17,07 €/h

Lokalizacja: Flensburg, Neubrandenburg, Hamburg

Zakres obowiązków:

·         obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

·         uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

  • obsługa urządzeń i elektronarzędzi
  • umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania
  • dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

·         kontrola i pomiar części

  • kontrola jakościowa wykonywanych detali

Wymagania:

·         umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

·         doświadczenie w pracy na maszynach CNC

·         umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacji w pracy

·         sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

·         wlasny samochod na wyjazd do pracy

NASZA OFERTA:

·         legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

·         możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·         Świadczenia na święta i urlop

·         stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony tlumaczona na język polski

·         pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

·         dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

·         zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

·         wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze  oraz skrzynke z narzedziami)

·         dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

·         opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

·         premie za polecenie kandydata do pracy; 300€

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt (rozmawiamy po polsku) na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: [email protected]

Mobil: 0049 176 1000 30 39

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team