PRACA DLA ELEKTRYKA! CAŁE NIEMCY! NIEMIECKA UMOWA !

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: Hentrich Personaldienstleistungen
  • Kontakt: Agata Szalobryt
  • Telefon: 696334552
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

PRACA DLA ELEKTRYKA OD ZARAZ CAŁE NIEMCY!

OBOWIĄZKI:

-Czytanie planów i schematów elektrycznych

-budowa i remont instalacji elektrycznych

- podłączanie rozdzielnic elektrychnych

-sprawdzanie stanu izolacji obwodów elektrycznych

- Budowa tras kablowych

Oferujemy:

--Atrakcyjne wynagrodzenie+dodatki + liczne benefity

-Niemiecka umowa na niemieckich warunkach

-Stabilne zatrudnienie

WYMAGANIA:

-Podstawa języka niemieckiego

-PRAWO JAZDY KAT.B- Warunek konieczny

-Chęci i doświadczenie na danym stanowisku.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu