MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn
Dla naszego klienta, firmy zajmujacej sie produkcja kompresorow poszukujemy od zaraz operatorow CNC(m/w/d):
Miejsce pracy: Geretsried (Monachium)
Stawka na start: 17,50 brutto/h + 20 netto diety (od 2200 euro netto przy klasie podatkowej 1)
Opis stanowiska:
  • obsługa i programowanie CNC ze sterowaniem Heidenhain, Fanuc, Siemens 840D
  • produkcja pojedynczych elementow jak i serii (elementy kompresorow)
  • praca na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC
  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego
  • preferowane prawo jazdy i mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
  • stawka 17,50 Brutto na godnine + 20 Euro Netto diety za dzien przepracowany
  • mozliwosc zakwaterowania
  • negocjacja stawki mozliwa (uzaleznione od doswiadczenia i jezyka)