DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Koncepcja
  • Kontakt:
  • Telefon: 71 3438073
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR FREZARKI CNC

Miejsce pracy Niemcy, Bawaria

Oferujemy:

  • •      Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • •      Atrakcyjne wynagrodzenie
  • •      Zatrudnienie na pełen etat
  • •      Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, pokój 1-osobowy (odpłatne)
  • •      Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • •      Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • •      Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • •      Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • •      Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • •      Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • •      Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • •      Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

Wymagania:

  • •      Wykształcenie kierunkowe
  • •      Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. 2 lata
  • •      Umiejętność czytanie rysunków technicznych
  • •      Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • •      Umiejętności programowania maszyn sterowanych numerycznie mile widziane
  • •      Prawo jazdy oraz własny samochód warunek konieczny!

Obowiązki:

  • Obsługa 5 osiowej frezarki CNC
  • Obróbka materiałów metalowych – frezowanie, fazowanie etc
  • Obsługa i programowanie obrabiarek ze sterowaniem Heidenhain
  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Opieka nad narzędziami, maszynami i urządzeniami
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

 [email protected]

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

nr tel. 71 3438073,

kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719

(w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: [email protected]

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu