MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

CENIS jest dostawcą wysokiej jakości usług personalnych. Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań kadrowych. Naszym pracownikom, możemy zaoferować udział w  długoterminowych projektach  z dobrze znanymi firmami przemysłu maszynowego oraz lotniczego.

Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Tokarz / Frezer CNC

Miejsce Pracy: MONACHIUM

OBOWIĄZKI:
  • ustawianie maszyn i parametrów
  • przygotowywanie elementów do obróbki
  • obróbka elementu
  • kontrola gotowego wyrobu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe potwierdzone świadectwem/dyplomem
  • znajomość jednego z programów Simensa
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dostępność do pracy zmianowej
  • mile widziany własny samochód

 OFERUJEMY:

    • zatrudnienie  w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie według aktualnych taryf
    • pełne ubezpieczenie z gwarancją odprowadzania składek
    • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
    • możliwość zapewnienia samochodu

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim oraz świadectw/dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: [email protected]
    Nr kontaktowy: Damian Czaja +49 1608257936