DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-3 000 EUR/m-c
  • Firma: ProFutura GmbH
  • Kontakt: Klaudia
  • Telefon: +49 15208260149
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz
Firma Jobfactory obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Malarz-Tapeciarz

(Maler-Tapezierer)

Miejsce pracy: 81373 Monachium (mamy również inne miejscowości na terenie Niemiec)

WYMAGANIA:

  • dokładność w wykonywanej pracy
  • mile widziane wykształcenie w kierunku malarz (nie jest konieczne)
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest wymagana)
  • umiejętność tapetowania, malowania
  • auto na wyjazd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • malowanie
  • tapetowanie
  • prace budowlane

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Legalne zatrudnienie
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Możliwość cotygodniowych zaliczek
  • Premie
  • Stawkę godzinową zaczynającą się od 13,80€ Brutto
  • Dietę stałą 35€ Netto za każdy przepracowany dzień
  • Kilometrówkę zaczynającą się od 20€ Netto za każdy przepracowany dzień

Nasza Firma działa od 1998 roku. W tym momencie mamy ok 500 zadowolonych pracowników w całych Niemczech.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany ofertami w innych częściach Niemiec a także związanymi z monterką konstrukcji, pracami budowlanymi oraz elektryką to zapraszamy serdecznie do kontaktu.