DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: hkw GmbH
  • Kontakt: Gregor Pop
  • Telefon: 0048662714217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Logistyk

W naszej agencji znajdziesz ciekawe propozycje pracy na różnorodnych stanowiskach w obszarze logistyki. Współpracujemy z renomowanymi firmami w Niemczech, które gwarantują swoim pracownikom przejrzyste warunki zatrudnienia, atrakcyjne stawki godzinowe oraz możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowiska.

Nasza baza ofert w hkw GmbH - LEADIVIO obejmuje, m.in. pracę w charakterze operatora wózków widłowych, magazyniera, pakowacza, pomocnika produkcji, kuriera oraz komisjonera. Wybierając zatrudnienie w logistyce, będziesz pracował w nowoczesnych magazynach na terenie Niemiec. Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. kontrola dostaw, komisjonowanie oraz nadzorowanie wydawanych towarów czy wprowadzanie ich do systemu wewnętrznego.

Oferty przeznaczone są również dla osób niemających doświadczenia zawodowego. Jeśli zależy Ci na długofalowym zatrudnieniu za granicą, zgłoś się jeszcze dziś!

Aktualnie dla naszego Klienta z branży

automotive, metalowej, chemicznej, odzieżowej, pryemysłowej

poszukujemy Kandydata na stanowisko

pomocnika produkcji

Zakres obowiązków:

  • Operator Maszyny Produkcyjnej
  • Prace Produkcyjne
  • kommisionowanie
  • Mośliwość jazdy wózkami widłowymi
  • Kontrola Jakości

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 12,60€/godzine + Dieta 14€ Netto/ dziennie
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe lub i wieloosobowe z dostępem do internetu)
  • elastyczna praca, możliwość pracy stałej jak i sezonowej
  • dodatkowe premie w ramach akcji „pracownik werbuje pracownika”

osoby które chcą sobie trochę Euro do świąt dorobić, zachęcamy do aplikowania. Język Niemiecki jest w zależności od stanowiska wymagane.

Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami Brutto. Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w

zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wznagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

INFO!!!!

Aktualnie nie posiadamy wolnych mieszkań dla naszych pracowników. Jesteśmy ale wstanie pomóc w poszukiwaniu oraz zapewnienia zakwaterowania w hotelach pracowniczych gdzie w jedym pokoju może być więcej łużek.

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka
  • Ręczniki i pościel

TEL + +49 89 24 23 50 68

Mobil: + 48 662 714 217  - What`s App