DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-20 EUR/h
  • Firma: Alpha Consult KG
  • Kontakt: Anna Gasteier
  • Telefon: 0049 171 421 9026
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik przemysłowy

Dla naszego długoletniego klienta SIEMENS Mobility poszukujemy:

Lakierników przemysłowych.

BONUS STARTOWY 750 EUR.

Jeżeli posiadasz wykształcenie lakiernika  lub podobne kwalifikacje i chcesz się rozwijać w tym kierunku, to jest właśnie oferta dla Ciebie.

Twoje zadania:

•                    przygotowanie i kontrola powierzchni do malowania na pojeździe poprzez np. szlifowanie, szpachlowanie, oklejanie, maskowanie i polerowanie

•                    lakierowanie natryskowe dużych zespołów i pojazdów szynowych

•                    lakierownie pędzlem oraz wałkiem

•                    kontrola jakości

Twój profil:

•                    ukończone szkolenie jako lakiernik samochodowy, lakiernik przemysłowy lub porównywalne kwalifikacje

•                    pierwsze  doświadczenie zawodowe w zakresie malowania montażowego

•                    chęć do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

•                    Zatrudnienie długoterminowe

•                    pomoc w znalezieniu mieszkania

•                    umowę z niemieckim pracodawcą,

•                    dietę, dodatki branżowe urlopowe i świateczne

•                    Bonus startowy 750 €

Zaineteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.