DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer
Nasz obecny Klient z okolic Monachium jest firmą działającą na rynku międzynarodowym, posiadającą kilka oddziałów na całym świecie. Świadczy usługi dla przemysłu motoryzacyjnego na wszystkich etapach procesu projektowania, aż do rozpoczęcia produkcji.

Twoie zadania:

  • Ustawianie i obsługa 3- i 5-osiowych centrów obróbkowych
  • Korekta programów na kontrolerze
  • Przygotowywanie narzędzi mocujących i narzędzi pomiarowych do frezowania
  • Obróbka pojedynczych części i małych serii
  • Kontrola jakości produkowanych części za pomocą urządzeń testujących i pomiarowych.
  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi
Przekonasz nas tymi kwalifikacjami:

  • Wykształcenie jako wykwalifikowany ślusarz, operator obrabiarek skrawających lub porównywalne
  • Doświadczenie w obsłudze sterowników CNC, takich jak Heidenhain, Siemens i FIDIA
  • Znajomość czytania technicznych rysunków produkcyjnych
  • Język niemiecki w mowie i piśmie
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności przy obsłudze obrabiarek
  • Samodzielny, precyzyjny i sumienny sposób pracy
  • Rzetelność, zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferta klienta:

  • Umowa niemiecka  na czas nie określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 Euro na ręke
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Samodzielne i szybko rozwijające się środowisko o dużym potencjale uczenia się
  • Dofinansowanie przez pracodawcę świadczeń kapitałotwórczych
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Płatny czas wolny na szkolenia i możliwości rozwoju
  • Płatny czas wolny za pracę w wolontariacie
  • Dodatek z tytułu podróży
  • Dofinansowanie do opieki nad dziećmi
  • Dostęp do puli samochodów służbowych do użytku prywatnego
Zainteresowanych prosimy o przesłanie nam CV w języku niemieckim.

Klauzula CV dotycząca bieżącej rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)