DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: abacent personalservice GmbH
  • Kontakt: Karolina Sinska
  • Telefon: +4915208871740
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany
Firma abacent z siedziba w Lipsku obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY - 2 osoby

Miejsce pracy: München (Monachium), Niemcy

NASZE OCZEKIWANIA:
  • doswiadczenie jako elekryk min. 3 lata (mile widziane w Niemczech)
  • wyksztalcenie kierunkowe (ukonczona szkola / uprawnienia SEP)
  • jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym (umozliwiajacy komunikacje w miejscu pracy)
  • prawo jazdy + auto na wyjazd (chociaz jedno auto w przypadku TEAMU) - WARUNEK KONIECZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ukladanie tras kablowych

OFERUJEMY:

  • miesieczne wynagrodzenie 2200€ netto-2800€ netto + zapewnione przez firme zakwaterowanie

  • niemiecka umowa na czas nieokreslony + niemieckie ubezpieczenie od 1. dnia pracy
  • oplacone, komfortowe 1-osobowe zakwaterowanie w poblizu miejsca pracy (kuchnia + internet)
  • zaliczki po 1 tygodniu pracy bez zadnych oplat - do 300€ tygodniowo - bez zadnych ukrytych oplat
  • TERMINOWE WYNAGRODZENIE do 15 kazdego miesiaca
  • opieke polskiego koordynatora
  • stabilne zatrudnienie u Naszych wieloletnich klientow
  • premie swiateczne, urlopowe

KIM JESTESMY?
Firma abacent Personalservice GmbH dziala na rynku od ponad 20 lat! Posiadamy wiele zlecen dla fachowcow i szeroka baze klientow na terenie calych Niemiec. Z pewnoscia dostosujemy zlecenie do Panstwa preferencji. Zaufaly nam setki pracownikow - dolacz do naszego teamu!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zainteresowany? Zapraszam do aplikowania! Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.