DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-3 500 EUR/m-c
  • Firma: MatchMaker
  • Kontakt: Emilia MatchMaker
  • Telefon: +48666887966
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko brygadzisty na budowie. Klient zajmuje się budową hal oraz przestrzeni dla zwierząt w gospodarstwach rolnych.

Rozpoczęcie współpracy: termin do ustalenia

Zakończenie współpracy: współpraca długoterminowa

Lokalizacja: 84079 Bruckberg (okolice Monachium), Niemcy

Zakres obowiązków:

- Koordynacja i nadzór nad polskimi pracownikami,

- Prace betoniarskie,

- Tworzenie szalunków.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Czynne prawo jazdy kat.B,

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka 16,00 - 18,00€ netto,

- Darmowe zakwaterowanie podczas trwania zatrudnienia, 2 minuty od miejsca zbiórek,

- Samochód służbowy, dostępny również w dni wolne,

- Umowę niemiecką bezpośrednio z pracodawcą,

- Gwarancję godzin w umowie,

- System rotacyjny (praca 3-5 tygodni, zjazd na okres 1-2 tygodni),

- Możliwość rozwoju oraz zdobycia nowego doświadczenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.