DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Pracy Koncepcja
  • Kontakt: Paulina Urbańska
  • Telefon: 71 3438073
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator giętarki

OPERATOR GIĘTARKI / PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC

Miejsce pracy Niemcy, Schwerin

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diet. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu
  • ·         Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • ·         Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • ·         Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • ·         Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • ·         Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • ·         Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę  medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • ·         Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc.
  • ·         Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

Obowiązki:

  • ·         Obsługa pras krawędziowych i giętarek
  • ·         Obróbka materiałów metalowych – gięcie, gilotynowanie
  • ·         Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • ·         Opieka nad narzędziami, maszynami i urządzeniami
  • ·         Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

 Wymagania:

  • ·   Wykształcenie kierunkowe
  • ·   Doświadczenie w obsłudze maszyn – prasy i/lub giętarki min. 2 lata
  • ·   Umiejętność czytanie rysunków technicznych
  • ·   Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • ·   Umiejętności programowania maszyn sterowanych numerycznie mile widziane
  • ·   Prawo jazdy oraz własny samochód warunek konieczny!

Sposób aplikowania:

 CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

[email protected]

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073,

kom. 792 785 242, 790 613 052

 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654)

E.Mail: [email protected]

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.koncepcja.eu