MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemiecka komunikacja bez polskich podwykonawcow

Komunikacja podmiejska okolice MARBURG obecnie poszukuje kierowcow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

UMOWA BEZPOSREDNIO Z  NIEM. PRACODAWCA NA CZAS NIEOKRESLONY!

Miejsce pracy: okolice MARBURG, Niemcy (zakwaterowanie zapewnione, tylko media)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. D
  • znajomość języka niemieckiego: mocne podstawy do komunikacji z pasazerami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przewozy szkolne i komunikacja podmiejska
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:

  • zagwarantowane 190 h na umowie,

  • stawka godzinowa 17.40 € NA OKRES PROBNY,  potem podwyzka o 1-2 €

  • mozliwe dzielone i zwykle zmiany

  • niedziele i swieta 50% extra platne,

  • dodatki za godziny nocne od 22:00 do 06:00 25% extra

  • 5 dniowy tydzien pracy

  • zagwarantowane 25 dni urlopu

  • Weihnachts,- Urlaubsgeld wyplacane po roku zatrudnienia - Wynagrodzenie urlopowe wynosi 20 € dziennie przez 29 dni w roku

  • zakwaterowanie zapewnione, pokoj 1 osobowy - platne tylko media

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem MARBURG

Kontakt Ania: +48 739 511 026

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”