DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-15 EUR/h
  • Firma: WELT
  • Kontakt: Damian Śliwa
  • Telefon: 514144846
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Praca w Niemczech - Monter Izolacji Termicznej/Blacharz w zakładach chemicznych BASF w Ludwigshafen

Firma Welt - lider w branży izolacji termicznej i blacharstwa - zaprasza do współpracy!

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych monterów izolacji termicznej-blacharzy do pracy na terenie Niemiec, głównie w zakładach chemicznych BASF w Ludwigshafen. Jako pracownik naszej firmy, będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż oraz konserwację izolacji termicznych i elementów blacharskich na instalacjach przemysłowych.

Wymagania:

Doświadczenie w zakresie montażu izolacji termicznej lub blacharstwa.

Znajomość technik izolacji termicznych oraz montażu elementów blacharskich.

Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

Samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz zdolność do pracy w zespole.

Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację (mile widziana, ale nie wymagana).

Oferujemy:

Możliwość zatrudnienia na Polskiej umowie, Niemieckiej umowie lub na własnej działalności - wszystko do uzgodnienia indywidualnego.

Atrakcyjne stawki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności:

Umowy: 10 do 15 euro netto za godzinę.

Własna działalność: 13 do 20 euro netto za godzinę. (Wszystko zależy od umiejętności).

Zakwaterowanie w hotelu oraz niezbędne narzędzia i ubrania ochronne zapewniane przez pracodawcę.

Zjazdy do Polski co 4-6 tygodni na 1-2 tygodnie wolne - harmonogram do uzgodnienia.

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prześlij swoje CV na adres email: [email protected]

Dołącz do zgranego zespołu profesjonalistów i zdobywaj cenne doświadczenie przy pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec. Pracując dla naszej firmy, możesz liczyć na wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!