MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Monter(slusarz) konstrukcji stalowych m/f/d

Praca w D-15926 Brandenburg - Luckau-Egsdorf

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z calym pakietem socjalnym
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość pracy rotacyjnej po konsultacji z brygadzistą (system 2-zmianowy)
Zadania:
  • Praca na hali
  • Znakowanie, klejenie, spawanie, cięcie i wiercenie części
  • Montaż przygotowanych części
Wymagane:
  • Doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
  • podstawowe umiejętności spawalnicze
  • Minimalna znajomość języka niemieckiego korzystna
  • Wymagany samochód
Nasza oferta dla Ciebie:
U nas otrzymasz stałe, wyliczalne wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym wraz z dodatkami (2.000 - 2.300 € netto/miesiąc + opłata za nocleg).
Wraz z naszym klientem oferujemy długoterminową perspektywę w Twoim regionie i indywidualne wsparcie ze strony naszego zespołu.

Masz jakieś pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

+491578-0574595