DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Europajob
  • Kontakt: Europajob
  • Telefon: 123490992
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z  rozwojem projektu poszukuje dla klienta niemieckiego specjalizującego się w branży produkcji drobiu osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Mockrehna ok. Lipska - Saksonia, Niemcy
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• obsługa wózka widłowego
• bezpieczny transport towaru na terenie zakładu

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego - poziom podstawowy
• minimum roczna praktyka w prowadzeniu wózków widłowych

• ważne uprawnienia  polskie- UDT oraz psychotesty ( badanie psychologiczne)
•  dyspozycyjność, chęć podjęcia pracy za granicą
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

•  stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w ok. Lipska na pełny etat
• pracę w systemie 3- zmianowym, od poniedziałku do piątku  oraz możliwość pracy w sobotę
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• wynagrodzenie składające się z podstawy oraz dodatków + premia + płatne nadgodziny
• terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
• opiekę polskiego koordynatora oraz  Rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “Operator wózka widłowego”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".