DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-2 700 EUR/m-c
  • Firma: CE Driver
  • Kontakt: Laura
  • Telefon: +48 784310200
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – walkingfloor lub hakowiec – system 3/1 – Lipsk

System zjazdowy: 3/1

Wynagrodzenie: podstawa 2210 € brutto + diety + wysokie dodatki

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor albo z kontenerami hakowymi,
  • przewóz materiałów sypkich, przede wszystkim śmieci, odpadów, ziemi w trasach po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 albo bez systemu zjazdowego,
  • w systemie 3/1: obowiązują dwa harmonogramy: od poniedziałku do piątku albo od czwartku do środy,
  • bez systemu: praca od poniedziałku do piątku + 1 dyżur weekendowy w miesiącu,
  • przede wszystkim trasy dzienne do stałych klientów,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • podczas tras zakwaterowanie w kabinie samochodu,
  • przy bazie firmy dostępne pełne zaplecze socjalne dla kierowców,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie jest zależne od wybranej przez kierowcę zmiany, a także od dodatków, które zostaną naliczone w danym miesiącu. pensja liczona jest następująco:
  • podstawa miesięczna 2210 € brutto + diety po Niemczech 24 € netto,
  • dodatek 99 € netto za pracę w sobotę oraz 148€ netto za pracę w niedzielę,
  • premia uznaniowa 300 € brutto,
  • dodatek za wykonywanie pracy w charakterze skoczka 250 € brutto,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie po Niemczech
  • doświadczenie w obsłudze wywrotki lub walkingfloor,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200.