DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 000-16 000 PLN/m-c
  • Firma: Schack Personal Service Gmbh
  • Kontakt: Robert Hartwig
  • Telefon: +491735168168
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Firma Schack Personal Service  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk Przemysłowy

Miejsce pracy:Lipsk okoli Niemcy

WYMAGANIA:

  • Znajomosc jezyka niemeickiego warunek konieczny B1

  • wyksztalcenie jako elektryk, lub duże doświadczenie

  • Auto na dojazd do pracy, ponieważ kawatery są w różnych odległościach od miejsca pracy

  • doswiadczenie na ww stanowisku, opis wykonywanych prac robót jeśli nie masz dokumentów,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznej wetntylacji zgodznie z dokumentacją
  • urzymywanie porządku na miejscu pracy
  • wspólpraca z zespołem w celu realizacji celów produkcji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13-14 euro brutto/godzinę

  • Dieta 55-65 euro netto/za każdy przepracowany dzień

  • Możliwość nadgodzin

  • Możliwość zaliczek

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

  • Premia 50€ na paliwo odrazu z pierwsza wyplata

  • Premia za frekwencje w pracy 300€ co 6 miesiecy