DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 700-2 500 EUR/m-c
  • Firma: FHU-MES
  • Kontakt: Małgorzata M
  • Telefon: +48 530 522 892
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Operator wózka widłowego/Kalmar

Niemcy, okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

•    obsługa wózka widłowego 3.5t oraz wózka widłowego typu Kalmar o ładowności 12-16 ton

•    bezpieczny transport różnorodnych towarów na terenie zakładu

•    załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

•    załadunek i opróżnianie komory suszarniczej (palety)

•    opracowanie dowodów dostawy

•    prawidłowa obsługa, dopasowanie i przechowywanie różnych rodzajów palet, kontrola    towarów załadowywanych i rozładowywanych (palety)

•    komisjonowanie zamówień klientów, pod względem oczekiwanej jakości i ilości

•    konserwacja wózków widłowych

Wymagania:

•    znajomość j.niemieckiego poziom komunikatywny

•    minimum 1 letnia praktyka w prowadzeniu wózków widłowych typu Kalmar

•    pełna dyspozycyjność

•    doświadczenie w manipulacji wózkiem z dużym załadunkiem (palety)

•    umiejętność pracy samodzielnej

•    niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

•    pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

•    praca na pełny etat

•    pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

•    atrakcyjne wynagrodzenie

•    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

•    stawkę godzinową 11,15 - 15€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

•    dostosowane do kwalifikacji i wyników stawki godzinowe

•    opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem ,,Operator wózka widłowego”

Tel. +48 530 522 892

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".