MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter Rur
Dla naszego klienta poszukujemy do natychmiastowego zatrudnienia:
 MONTERA RUR (ISO-Vorrichter mit Deutschkenntnissen)
przy budowie rurociagow, w miejscowosci Laußig (ok 40km od Lipska).

Zadania:
• Wykonywanie odcinków rur, łączenie części rur ze sobą, wyrównywanie i poziomowanie, łączenie i łączenie części rur w zależności od materiału, na przykład poprzez zaginanie, klejenie, spawanie/sklejanie.
• Układanie i uruchamianie rurociągów, montaż łączników rurowych, montaż rurociągów.
• Uszczelninia przyłącza, zamontowywanie zaworow, hydrantow, urządzen pomiarowych, wykonywanie zabezpieczen antykorozyjnych.
• Przeprowadzanie renowacji rur, konserwacji i naprawy, naprawa pęknięc rur, wymiana uszkodzonych części.

Wymagania:
• Doświadczenia zawodowego lub specjalistycznej wiedzy lub specjalistycznych kwalifikacji.
• Podstawowa wiedza spawalnicza jest obowiązkowa.
• Nie są wymagane ważne świadectwa egzaminu spawacza!
• Odziez ochronna
• Prawo jazdy i auto
• Jezyk niemiecki

Oferujemy:
• Niemiecka umowe na czas nieokreslony z calym pakietem socjalnym
• 13 euro netto + oplacane zakwaterowanie
• Zaliczki po przepracoaniu pierwszego tygodnia
• Mozliwy zakup odziezy roboczej 2x w roku

Prosimy CV wyslac na adres Email.
W razie pytan kontakt telefoniczny +4915780574595