DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-16 EUR/h
  • Firma: Perso Plankontor
  • Kontakt: Friedericke Wunderlich
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany
Szukasz nowego wyzwania?

Marador ma ekscytujące możliwości!

Od ponad 15 lat wspieramy naszych klientów w technologii budowlanej, budowlanej i zaopatrzeniowej – zarówno w dużych projektach, jak i mniejszych projektach budowlanych.

Z jednoosobowej firmy staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. W całych Niemczech pracuje już ponad 700 pracowników Marador.

Inżynier elektronik/elektryk (pracownik wykwalifikowany z doświadczeniem)

Twój profil:

Ukończone szkolenie jako technik elektronik/elektryk lub porównywalne kwalifikacje

Możesz być wdrażany elastycznie i lubisz pracować sam lub po prostu

Preferowane prawo jazdy kategorii B

znajomość języka niemieckiego

Jeśli zadania:

- Montaż i instalacja instalacji elektrycznych

- Autoryzacja przełączania (jeśli jest dostępna)

- Ochrona odgromowa (dostępne upadki)

- Technologia danych i sieci (jeśli jest dostępna)

- technologia światłowodowa (jeśli jest dostępna)

✔ NASZA OFERTA:

  Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony,

  Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

 możliwość pracy w jednym miejscu,

 składki i podatki płacone w Niemczech,

 Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas,

 możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek,

 dodatki za nadgodziny i dni świąteczne,

 dodatek do 30 dni płatnego urlopu,

 Ubezpieczenie pracownika i jego rodziny,

 wynagrodzenie świąteczne i świąteczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu: +49341/ 98 99 53 - 66

oraz adresem mailowym: [email protected]