MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego.

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych na samochodach różnych marek i modeli.
  • Diagnozowanie problemów z pojazdami i skuteczne usuwanie usterek technicznych.
  • Montaż i demontaż części samochodowych.
  • Wykonywanie przeglądów i testów bezpieczeństwa.
  • Montaż i wymiana zużytych części i komponentów.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektronicznych.

Twoje kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy lub pokrewne kwalifikacje
  • Wiedza z zakresu diagnozowania i naprawy pojazdów
  • Doświadczenie w pracy z różnymi markami i modelami samochodów
  • Dobra znajomość narzędzi i systemów diagnostycznych
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

Twoje korzyści:

  • Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i kwalifikacji
  • Dodatkowe świadczenia, takie jak premia świąteczna i wakacyjna
  • Cykliczne podwyżki
  • Regularne zaliczki
  • Miejsce pracy w ramach długoterminowego zatrudnienia tymczasowego u naszego stałego klienta
  • Zawsze możesz liczyć na pomoc swojego doradcy personalnego

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!