DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Tabel Gruppe
  • Kontakt: Dawid Wojciechowski
  • Telefon: +4916093892444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Firma Tabel Gruppe z Laatzen poszukuje operatora wózków widłowych do pracy w Lipsku, Niemczech.

Stanowisko: Operator wózków widłowych/komisjoner

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

WYMAGANIA:

    Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

    Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

    Umiejętność pracy w zespole

    Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Obsługa wózków widłowych zgodnie z wymaganiami firmy

    Komisjonowanie

    Przygotowanie towarów do transportu

    Współpraca z innymi działami w celu efektywnej organizacji pracy

OFERUJEMY:

    Stawkę godzinową 14.50 € oraz 10 € netto diety dziennie

    Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach

    Możliwość rozpoczęcia pracy już od 21/22.02

    Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

    Perspektywy rozwoju zawodowego

Firma Tabel Gruppe to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo oferujące stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy profesjonalne wsparcie oraz przyjazne środowisko pracy.

Dawid