DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 28 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: LEUTERSHAUSEN
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka
  • PRACA   DLA PIELĘGNIAREK  DYPLOMOWANYCH   +  URKUNDE  - NIEMCY.

  • NIEMIECKA UMOWA - NIEMIECKI PRACODAWCA - ZAKWATEROWANIE OPŁACA PRACODAWCA.

  • Niemiecki Pracodawca  Zatrudni  Pielęgniarki  i Pielęgniarzy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

  • Zatrudnienie  od  STYCZEN / LUTY 2024.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Opieka pielęgniarska nad pacjentami
  • Praca wg harmonogramu pracy
  • Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych.
  • Przygotowanie pacjentów do badań specjalistycznych.
OFERUJEMY
  • Pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, pielęgnacyjne, wypadkowe, od utraty pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji:
  • STAWKA  27,50 Euro brutto/ godz.
  • DIETA  DZIENNA  28 Euro netto.
  • Zapewnione w kontrakcie 173 godz. miesiecznie.
  • Dodatki za pracę:
  • nadgodziny i nocna zmiana +25%
  • soboty+25%
  • niedziele +50%
  • święta +100%
  • Urlop wypoczynkowy 30 dni
  • Premia Świąteczna, dodatek finansowy do urlopu (600 Euro brutto)
  • Premia lojalnosciowa 8.000 Euro w ciagu 2 lat
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Bezpłatne zakwaterowania.
  • Zwrot kosztów podróży.
  • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu
  • od złożenia wniosku na zasiłek na dzieci aż po uzyskanie zaświadczenia o niekaralności.

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie min. średnie medyczne
  • Uznanie dyplomu w Niemczech  - URKUNDE.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy w niemieckim domu opieki lub klinice
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.
Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy o przesyłanie aktualnych
Dokumentów Aplikacyjnych w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV         www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT      T + 48 515 526 657             T + 31 620 489 676