MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Firma Euro-Inwest Projekt Sp. j. to polska firma, którą budujemy i rozwijamy nieprzerwanie już od 14 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy szereg projektów, od przemysłu ciężkiego, energetyki i fabryk, poprzez stadiony, metro, dworce kolejowe i galerie handlowe. Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi elektryczne instalacji słabo i silnoprądowych na terenie całej Polski i w Europie. Wszystko czego przez ten czas dokonaliśmy było możliwe dzięki zaangażowanym i solidnym pracownikom, którzy pracują z wykorzystaniem najlepszej klasy sprzętu. Podążamy za rosnącymi oczekiwaniami rynku a biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny z naciskiem na bezpieczeństwo pracowników.

W tej chwili poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Elektryk - elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Warunki pracy:

  • Polska umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony, pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stawka netto 12-15/godz. - ustalana indywidualnie podczas rozmowy z Kierownikiem Projektów
  • Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
  • Zapewniamy samochód służbowy w miejscu pracy, z kartą paliwową
  • Pokrywamy koszty dojazdu i planowych zjazdów (samochód osobowy lub przewoźnik), zjazdy co 4-6 tyg.
  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych

Obowiązki:

  • Budowa i montaż tras kablowych
  • Montaż linii kablowych
  • Montaż gniazdek, przełączników
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia
  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj.