MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ogrodnik
Praca w ogrodnictwie,

dla naszego niemieckiego klienta szukamy 1-2 mężczyzn do pracy w ogrodnictwie, okolice Krefeld

Opis stanowiska:

Praca przy maszynie doniczkowej,
Pakowanie roślin i przygotowywanie do sprzedaży,
Uprawa roślin. gotowych do sprzedaży, prace związane z uprawą

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Możliwość podjęcia pracy od ZARAZ
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Umowę na czas określony do 30.09.2024
Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,65€/h brutto
Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy, poprzez portal oraz do kontaktu telefonicznego

SARA Personal SP. Z O.O

 Ul. Inżynierska 39/119, Wrocław

 Tel: +48 736 893 070

 www.sara-personal.com

 Numer agencji (KRAZ): 26870