DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 40-55 PLN/h
  • Firma: Grupa Bis-Pol WM Sp. z o.o. Sp. k.
  • Kontakt: Grupa Bis-Pol
  • Telefon: 134463295
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:

Praca w niemieckim gospodarstwie rolnym przy wycinaniu szparagów na polu oraz ich sortowaniu na hali. Pracownik jest również zobowiązany do wykonywania innych prac zleconych przez pracodawcę. Szparagi są zbierane również podczas deszczu. Wymagana jest gotowość do wykonywania bardzo wymagającej pracy fizycznej (w pozycji pochylonej i stojącej). Pracodawca oczekuje odpowiedniego tempa pracy, zaangażowania w wykonywane obowiązki, umiejętności pracy w grupie, wykonywania poleceń bezpośredniego przełożonego zgodnie z wytycznymi oraz realizacji całego kontraktu.

Długość kontraktu: ok.3 miesiące.
Termin wyjazdu: 1 lub 5 kwietnia.
Miejsce pracy: Kolonia - Niemcy. Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 660 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Wymagania stanowiska:
- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (3 miesiące)
- mile widziane doświadczenie przy zbiorze szparagów
- dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
- duża motywacja do pracy
- ważny unijny certyfikat covid (potwierdzający szczepienie dwoma dawkami) lub tzw. szybki test antygenowy przed wyjazdem (w przypadku braku szczepienia)
- prawo jazdy kategorii B (2-3 osoby)
- należy zabrać ze sobą ubranie i obuwie robocze

Oferujemy:
- długość kontraktu: ok. 3 miesiące - niemiecka umowa
- pracę w systemie godzinowym - 10, 50 EUR brutto (ok.8, 50 Euro/ netto)
- min.48 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu
- wynagrodzenie wypłacane tygodniowo w gotówce lub na konto
- bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu: łazienka (wanna, WC, pralka, suszarka do ubrań) oraz w pełni wyposażona kuchnia

Chcesz aplikować na ofertę? Uzupełnij ankietę pod ogłoszeniem -> www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-i-sortowanie-szparagow_674656

Nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134 - pokaż numer telefonu - (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.