DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15-19 EUR/h
  • Firma: VanWylick
  • Kontakt: Amanda Ciszewska
  • Telefon: 662446881
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Firma VanWylick zajmuje się dostarczaniem owoców i artykułów spożywczych do sprzedawców detalicznych. Jest to jedna z największych firm z tej branży w całej okolicy. Zatrudniają u siebie ponad 500 osób, generując roczną sprzedaż na poziomie 300 milionów euro co jest gwarancją stabilnego zatrudnienia.

Zakres obowiązków :

  • rozładunek towaru z tirów za pomocą wózka widłowego
  • komisjonowanie zamówień na wózkach typu amaise
  • transport towaru po hali magazynowej
  • dbanie o porządek miejsca pracy

Wymagania :

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od 18.09.2023
  • polskie lub niemieckie (aktualne) uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • doświadczenie w pracy na wózkach widłowych czołowych i wózkach paletowych
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
  • gotowość o pracy w temperaturze 4-10 stopni Celsjusza

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. niemieckiego dzięki czemu obejmiesz funkcję koordynatora
  • auto na wyjazd do pracy

Oferujemy :

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
  • stawkę 15 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę
  • dodatek za pracę w nocy plus 25% do stawki podstawowej
  • dodatek za pracę w soboty i niedziele
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 2300 - 3000 euro na rękę w zależności od wypracowanych godzin
  • możliwość wypracowania dużej ilości godzin (praca 6 dni w tygodniu po 8h)
  • darmowe mieszkanie
  • pomoc zorganizowaniu dojazdu na terenie Niemiec
  • dodatki paliwowe
  • pracę bez znajomości języka w niedużym, polskojęzycznym zespole
  • możliwość objęcia funkcji koordynatora dla osoby z j. niemieckim

HRQTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAAgencja pracy HRQTech. z o.o. Sp. k.działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.