DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Laminiarz

PRACA -  NIEMCY - LAMINIARZ  bez niemieckiego.

NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni LAMINIARZY.
Zatrudnienie od STYCZEŃ 2024  .  Miejsce Pracy KOBLENZ

OFERUJEMY

STAWKA 16 ,00 EUR  brutto  /godz.

DIETA  40,00 EUR netto  diety za każdy Dzień Pracy.

SYSTEM PRACY 2 ZMIANY. 06:00 – 15:00 oraz 14:50 – 23:50  w weekendy tylko Zmiana Poranna.

nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem

możliwość pracy do 48 godzin tygodniowo

dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową.

zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież roboczą.

premia startowa w wysokości 200 € wypłacana po 2-mcach.

premia za polecenie w wysokości 200 €

WYMAGANIA
kilkuletnie doświadczenie jako laminiarz

wymagane prawo jazdy i samochod.

Znajomość języka  znajomosc  jezyka polskiego lub  niemieckiego lub  angielskiego

jeden z 3 wymienionych

ZADANIA DO WYKONANIA

Przetwarzanie materiałów kompozytowych z  włókien i materiałów bazowych.

Wkładanie materiałów kompozytowych do form zgodnie z instrukcjami.

Tworzenie próżni na zajętych formach.

Wyjmowanie komponentów z form.

Cięcie tkanin i taśm jednokierunkowych.

Przetwarzanie komponentów kompozytowych poprzez cięcie, wiercenie i szlifowanie.

Przygotowywanie, klejenie oraz wykańczanie komponentów.

Łączenie i montowanie elementów.

Naprawa struktur z kompozytów włóknistych.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie  Dokumentów Aplikacyjnych.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

APLIKACJE   CV         www.rekrutacja.kozow.eu        E-mail   [email protected]

BIURO KONTAKT       T + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676