PRACOWNIK PORZĄDKOWY- PRACA NA DŁUGI OKRES CZASU! ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM BIURA!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Angelika Sieradzka
  • Telefon: +48 504 181 439
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Pracownik porządkowy- praca na długi okres czasu! Zostań pracownikiem biura!

   Lokalizacja: Kleve

Opis stanowiska:

·        sprzątanie lokacji pracowniczych,

·        dostarczanie na lokacje wyposażenia,

·        współpraca z działem Facility w celu zgłaszania usterek.

Wymagamy:

·        język angielski na poziomie podstawowym- mile widziany, ale nie wymagany,

·        chęć związania się na dłuższy okres czasu,

·        prawo jazdy- w celu samodzielnego przemieszczania się między lokacjami,

·        motywacja i komunikatywność.

Nasza oferta:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach- pracujesz bezpośrednio dla Biura jako pracownik Działu Facility,
  • Gwarancja godzin z możliwością nadgodzin,
  • Stała praca w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

Zadzwoń na numer +48  504 181 439 Sabina bądź wyślij CV na adres [email protected]

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273