DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-2 999 EUR/m-c
  • Firma: ZAG Personal & Perspektiven
  • Kontakt: Anna M. Schirmer
  • Telefon: 0049 174 337 8824
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

ZAG Personal & Perspektiven - sprawdzona agencja pracy proponuje zatrudnienie na pozycji:

                                               Elektryka budowlanego

                             (z uprawnieniami na koparke i ciezarowke)

Miejsce pracy: Kiel i Lübeck

WYMAGANIA:

- jezyk niemiecki (B) - obowiaskowy

- Ukończone szkolenie w zakresie branży elektrycznej lub porównywalne kwalifikacje

- uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

- Doświadczenie zawodowe

- samodzielny sposób pracy

- umiejętność pracy w zespole

- mobilnosc - Samochod i prawo jazdy kategorie C, CE, C1E

- uprawnienia na koparke

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Instalacje elektryczne budowlane jakze i przemyslowe

- podlanczanie trasy do skrzynek sterowniczych (konieczne zakonczenie szkoly zawodowej)

- Montowanie instalacji elektrycznych i elementów oświetlenia

- Określanie i usuwanie usterek i awarii

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie wg. Ustawy taryfowej BAP od 17,00 €/godz - do 19,00 €/godz.

- stawka za nocki i nadgodziny od 21,25 €/godz.

- regularne podwyzki taryfowe

- dzienna dieta bezpodatkowa od 20,00 €/dziennie

- tygodniowa wyplata zaliczki do 200,00 Euro mozliwa

- oplacona zakwaterowanie

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy z pełnym ubezpieczeniem społecznym

- Przyjemną atmosferę w pracy

- Terminowa wypłata wynagrodzeń

- Premia wakacyjna i świąteczna

- Odzież ochronna

- Wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych w jezyku polskim