DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 100-3 900 EUR/m-c
  • Firma: Albtal-Verkehrs-Gesellschaft
  • Kontakt: Martin Dolny
  • Telefon: +49 174 203 06 99
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Maszynista

Od ponad 60 lat Albtal-Verkehrs-Gesellschaft mbH (AVG) dostarcza mieszkańcom Baden-Württemberg i Rheinland Pfalz atrakcyjną alternatywę dla indywidualnego transportu. Dzięki naszym pociagom i autobusom około 300 000 pasażerów dziennie i około 75 milionów pasażerów rocznie sprawnie i bezpiecznie dociera do pracy i domu, czym w istotny sposób przyczyniamy się takze do ochrony klimatu.

Jako miejskie przedsiębiorstwo transportowe w Karlsruhe oferujemy transport kolejowy, tramwajowy i autobusowy, a także jesteśmy aktywni w kolejowym transporcie towarowym.

AVG cieszy się uznaniem i renomą zarowno w regionie, jak i na poziomie międzynarodowym, dzieki pionierskim rozwiazaniom technicznym, znanym jako "Karlsruher Model". W ramach tego modelu kursują dwusystemowe pojazdy szynowe, poruszajace sie zarówno w miejskiej sieci tramwajowej, jak i w regionalnej sieci kolejowej.

AVG zatrudnia obecnie ponad 1000 pracownikow, co czyni nas atrakcyjnym pracodawcą i jednym z najwiekszych przedsiębiorstw kolejowych w Baden-Württemberg.

Obecnie poszukujemy wlasnie Ciebie - czyli zaangażowanej osoby, która wraz z naszym zmotywowanym zespołem przyczyni sie do daleszego rozwoju naszej firmy. Kolej na kolej! Szukamy osoby, ktory zechce odbyc u nas pelnoplatne, roczne szkolenie zawodowe na stanowisko:

Maszynista (m/w/d)*

Początkowo umowa zawarta jest na czas określony (1 rok), a następnie - po zdaniu wszystkich egzaminów – gwarancja stałego zatrudnienia jako maszynista (m/w/d) w AVG.

NASZA OFERTA:

· Atrakcyjna wynagrodzenie zgodne z taryfa kolejowa ETV 6 plus premią za wydajność i lojalność (zgodnie z grupą wynagrodzeń ZugTV AVG 1.1 podczas i 1.2 po szkoleniu).

· Wynagrodzenie podczas szkolenia wyniesie około 3100 €.

· Atrakcyjne dodatki za pracę nocą, w soboty, niedziele i święta.

· Atrakcyjne świadczenia pracowniczo-emerytalne (ZVK).

· Możliwość rozsadnego i elastycznego planowania czasu wolnego dzięki wcześniejszemu ustalaniu grafiku pracy.

· Znizki pracownicze (Intrashop) i eventy firmowe

· Możliwości rozwoju osobistego poprzez indywidualnie dopasowane szkolenia zawodowe.

· Liczne oferty wspierające zdrowie w ramach naszego programu zdrowotnego AVG

· Wydarzenia i seminaria online PME Familienservice, takie jak usługi doradcze dla wszystkich etapów życia, programy wakacyjne dla dzieci.

· Możliwość skorzystania z miejsca w przedszkolu w bezpośrednim sąsiedztwie lokalizacji w Karlsruhe, w zależności od dostępności miejsc.

· Zniżki dla pracowników, np. poprzez Corporate Benefits oraz wiele innych ulg.

· Współpraca z klubami fitness na preferencyjnych warunkach.

· Bezpłatne przejazdy na liniach AVG.

TWOJE ZADANIA:

· Uczestnictwo w rocznym szkoleniu na maszynistę (m/w/d).

· Bezpieczne prowadzenie pojazdów trakcyjnych w pasażerskim ruchu kolejowym.

TWÓJ PROFIL:

· Wiek minimalny: 20 lat,

· Ukończone wykształcenie zawodowe lub średnie,

· Prawo jazdy kategorii B,

· Brak wpisów w FAER (Rejestr Prawa Jazdy) oraz w świadectwie o niekaralności,

Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min. B2

· Elastyczność, gotowość do nieregularnej pracy zmianowej, w tym do pracy w nocy, weekendy i święta,

· Zdolność zdrowotna (zgodnie z rozporządzeniem o prawie jazdy maszynisty), zdolność do pracy w systemie zmianowym.

Jeśli chcesz spełnic swoje marzenie i zostac Maszynistą w AVG, nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Serdecznie zapraszamy do przesłania swojej aplikacji w formie pliku PDF na adres: [email protected]

Dodatkowe informacje o naszej firmie znajdą Państwo na stronie www.avg.info.

W przypadku pytan o ww. stanowisko, jestem do Państwa dyspozycji pod numerem 0721/6107-6616.

*Angażujemy się w równość szans. Twoj wiek, pochodzenie, orientacja seksualna i poglądy są niestotne. Ważne, byśmy pasowali do siebie.