DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 18 EUR/h
  • Firma: Willems GmbH Berlin
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon: +49 1579 2348645
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Zarabiaj w Holandii, nie rezygnując z życia w Polsce!

Firma Willems GmbH nieprzerwanie od 1995 r. zatrudnia fachowców pracujących wyłącznie w przemyśle i budownictwie.

Jesteśmy średniej wielkości firmą, która stawia na stałą współpracę. Wielu spośród naszych pracowników jest z nami od ponad 10 lat, bo doceniają indywidualne podejście, przyjazną atmosferę i możliwość pracy w zgranym zespole.

Zostań częścią naszego zespołu!

OPIS STANOWISKA:

Prace wykonywane na wagonach i pojazdach szynowych dla przemysłu i transportu pasażerskiego:

• spawanie stali,

• konserwacja taboru kolejowego,

• demontaż i regeneracja podwozi wagonów i pojazdów szynowych,

• spawanie osi i kół,

• wykonanie specjalnych elementów konstrukcyjnych pojazdów kolejowych,

• sprawdzanie jakości wykonanych spawów,

• szlifowanie, ewentualne poprawki spawania.

WYMAGANIA:

• ważne certyfikaty spawalnicze MAG są dodatkowym atutem, ale nie są wymagane,

• samodzielność.

OFERUJEMY:

• niemiecką umowę o pracę w języku polskim według niemieckich stawek branżowych,

• bezpośredni kontakt z pracodawcą (bez pośredników),

• bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, kwatera 10 minut drogi S-Bahnem od miejsca pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie: 18 € brutto/godz. + dieta (wypłacane zawsze na czas),

• tygodniowe zaliczki do 400 euro,

• 25 dni urlopu w 1. roku pracy (w późniejszych latach do 30 dni urlopu),

• dodatek do nadgodzin +25% (od przepracowanych 41 godzin w tygodniu),

• zwrot kosztów za ubrania robocze i narzędzia,

• dietę w wysokości 20 € za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie 600 € netto),

Znamy trudności związane z pracą za granicą i jesteśmy w pełni świadomi tego, co oznacza dla Waszych najbliższych długotrwała rozłąka.

Dlatego możecie liczyć na naszą wyrozumiałość, pomoc w codziennych sprawach i wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów powstałych zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim.

W trosce o naszych pracowników oferujemy indywidualną opiekę dysponenta w języku polskim, a także organizację ubezpieczenia zdrowotnego i pomoc w zgłoszeniu do urzędu skarbowego.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij nam życiorys już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą!

Prosimy o umieszczenie w życiorysie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).