DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20-24 EUR/h
  • Firma: Tabel Gruppe
  • Kontakt: Dawid Wojciechowski
  • Telefon: +4916093892444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Obecnie poszukujemy brygadzisty do odlewni w Kaiserslautern

Co Ci oferujemy:

Atrakcyjna stawka godzinowa 20-24€
Atrakcyjne premie zmianowe, które dodatkowo nagradzają Twoją elastyczność i zaangażowanie
Stanowisko pełne wyzwań i zróżnicowane, na którym możesz poszerzyć swoją specjalistyczną wiedzę i wykazać się umiejętnościami przywódczymi
Szczegółowe szkolenie zostanie dostosowane indywidualnie do Ciebie
Zwrot kosztów paliwa
Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt roboczy
Wspierające środowisko pracy, w którym cenione są zaangażowanie i wydajność
Możliwość aktywnego przyczynienia się do dalszego rozwoju naszej firmy i rozwoju swojej kariery

Twoje zadania:

Zarządzanie zespołem ok. 6 pracowników
Aktywny udział w produkcji, w tym udział w produkcji odlewniczej
Zapewnienie płynnego procesu produkcyjnego i terminowej realizacji zamówień
Monitorowanie jakości wytwarzanych wyrobów i przestrzegania standardów jakościowych
Planowanie rozmieszczenia personelu i skuteczne kierowanie zespołem
Promuj pozytywną dynamikę zespołu i środowisko pracy oparte na współpracy
Prowadzenie szkoleń i zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa pracy
Wymagania na stanowisko:

Znajomość języka niemieckiego w Stopniu B1!!
Doświadczenie w branży lub na produkcji
Doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz umiejętność motywowania i kierowania małym zespołem
Chęć aktywnego udziału w produkcji
Niezawodność, poczucie odpowiedzialności i praktyczna mentalność
Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na zespół
Chęć pracy w modelu 3-zmianowym

Zapraszamy do kontaktu poprzez email lub tel.