UPRAWA / HODOWLA: KAPUSTA, SALATY / SZPARAGI / TRUSKAWKI

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

 Lokalizacja:41564 Kaarst
 Uprawa / Hodowla: kapusta, salaty / szparagi / truskawki
 Stawka: 9,50€ Netto za godzine - nie ma akordu
 Mieszkanie: zapewnia pracodawca, płatne 10,-€ od osoby na tydzień
 Wifi: jest
 Czas pracy: 40-60 tygodniowo
 Okres pracy: około 2-3 miesiące
 Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz do okolo 24.06
 Zakres obowiązków: glownie wycinka/zbior szparag, mozliwe sadzenie innych warzyw
 Ilość pracowników: 2-3
 Dokumenty sezonowe: tak
 Umowa: bezpośrednio z pracodawca: tak
 Zaliczka: tak / ciuchy robocze, osobiste rzeczy (kubek, talez, sztucce itp), dobrze zabrac gumowce, i jakis plaszcz przeciwdeszczow