DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19-21 EUR/h
  • Firma: STRABAG AG
  • Kontakt: Natalia Klikowicz
  • Telefon: +49 (0)34207929247
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Ihre Aufgaben

Obsługa ciężkiego sprzętu budowlanego (walców, podajników) podczas układania asfaltu

Praca w zespole nakładającym asfalt, a także podczas układania ręcznego lub innych prac w ramach procesu nakładania asfaltu

Uzupełnianie wyposażenia, identyfikacja i usuwanie usterek i błędów

Wykonywanie konserwacji i drobnych napraw

Czynności przyjęte w danej branży

Ihre Voraussetzungen

Ukończone branżowe/techniczne szkolenie zawodowe, np. jako operator sprzętu budowlanego,  budowniczy dróg lub porównywalne

Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy walca lub operatora rozściełacza będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w budownictwie asfaltowym i drogowym

Prawo jazdy klasy B

Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i zaangażowanie

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)

Wir bieten

Oprócz ciekawej i pełnej wyzwań pracy w firmie o silnej pozycji w regionie, oferujemy możliwość indywidualnego rozwoju. Oferujemy indywidualne wsparcie poprzez rozbudowany program rozwoju zawodowego i osobistego w Akademii Koncernu. Rozwój zawodowy i osobisty, wysokiej jakości odzież robocza i wiele innych.                                                                                                                                            Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim podając najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz swoje oczekiwania dotyczące wynagrodzenia