DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VPA Agency
  • Kontakt: Paulina Kozaczuk
  • Telefon: +49 (0)151 – 70638961, +48 22 152 14 82
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik Utrzymania Ruchu
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHATRONIK (produkcja maszyn przemysłowych) w miejscowości Jena, Niemcy

Zostań mechanikiem lub pracownikiem utrzymania ruchu w jednej z silnie rozwijających się firm w miejscowości Jena w Niemczech.

Twoje przyszłe zadania:

· Wsparcie procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, software)
· Realizacja planu przeglądów i remontów maszyn (w Niemczech i u klientów na całym świecie)
· Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
· Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawanie
· Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn
· Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego

Nasze wymagania:

· Ukończone wykształcenie min. zawodowe kierunkowe - mechatronik, automatyk, elektronik, budowa maszyn
· Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechatroniki, automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki
· Umiejętność czytania rysunku technicznego
· Znajomość budowy maszyn przemysłowych
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
· Mile widziane są uprawnienia SEP
· Gotowość do wykonywania prac w Niemczech i u klientów na całym świecie

Zapewniamy:

· Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
· Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
· Bezpłatne zakwaterowanie
· Brak „zeitkonta”- za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie
· Ubezpieczenie
· Ubrania robocze
· Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania
· Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
· Pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczna, leasing na rower elektryczny, liczne premie