DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WBD WeldingService GmbH (oddz. Görlitz)
  • Kontakt: Dzial Rekrutacji
  • Telefon: +4915780574595
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla naszego klienta w D- 06679 Hohenmölsen,

poszukujemy pracownikow produkcyjnych (tylko z doswiadczeniem w branży obróbki metali!!!)

Opis stanowiska pracy:
  • Kompletacja zamówień i dostarczanie nośników ładunku za pomocą wózków przemysłowych
  • Załadunek i rozładunek regałów malarskich
  • Obróbka końcowa i pakowanie pomalowanych elementów
  • Zapewnienie zarządzania zapasami w wewnętrznym systemie informatycznym
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Przestrzeganie wszystkich stosownych przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży obróbki metali
  • Wcześniejsza wiedza logistyczna, gotowość do pracy z ręcznymi wózkami paletowymi i elektrycznymi wózkami widłowymi (pożądane uprawnienia)
  • Zrozumienie systemów zarządzania towarami
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Auto i prawo jazdy
  • Jezyk niemiecki w stopniu bezproblemowego komunikowania sie z przelozonym! - warunek konieczny
Oferujemy:
  • Niemiecka umowe o prace z calym pakietem socjalnym
  • Dlugotrwale uzytkowanie
  • Wynagrodzenie zgodne i IZG, na start 10 -11 euro netto za roboczogodzine (przy 1StKl)
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce/badz wyplacany ryczalt na kwatere
  • Praca na hali, w systemie 2- zmianowym, z mozliwoscia pracy w nadgodzinach (dodatkowo platne)
  • Platne urlopy i premie swiateczne
  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy
  • Mozliwy zakup odziezy roboczej na koszt pracodawcy

Zapraszamy do kontaktu!!!