MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta w Hohenmölsen szukamy na stanowisko:

Mitarbeiter Rüstzone (m/w/d) - Pracownik strefy ustawień (m/k/d)

Natychmiastowy start pracy!
Poszukujemy okolo 10 osob

Opis stanowiska pracy:
  • Kompletacja zamówień i dostarczanie nośników ładunku za pomocą wózków przemysłowych
  • Załadunek i rozładunek regałów malarskich
  • Procesy maskowania i demaskowania na różnych materiałach
  • Obróbka końcowa i pakowanie pomalowanych elementów
  • Zapewnienie zarządzania zapasami w wewnętrznym systemie informatycznym
  • Przeprowadzanie kontroli jakości
  • Zgodność ze wszystkimi odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
Profil wymagań:
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa metali
  • Wcześniejsza wiedza logistyczna, gotowość do pracy z ręcznymi wózkami paletowymi i elektrycznymi wózkami widłowymi pożądane
  • Zrozumienie obsługi systemów zarządzania towarami
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego!
  • Auto i prawo jazdy przynajmniej jedna na dwie osoby
  • Wymagane badania lekarskie - G 20
Oferta:
  • Niemiecka umowa o prace z calym pakietem socjalnym
  • Wynagrodzenie zgodne z IGZ 12 euro NETTO
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • Praca na hali, w 3- zmianowym systemie (godziny nocne i nadliczbowe dodatkowo platne)
  • Platne urlopy i premie swiateczne

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!