DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300 EUR/m-c
  • Firma: Pośrednictwo Pracy Elżbieta Soberka
  • Kontakt: Elżbieta Soberka
  • Telefon: 343502159
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz Wurzburga). Praca jaką oferujemy w głównej mierze jest pracą stacjonarną, a co za tym idzie w jednym miejscu pracy na dłuższy okres czasu, bez konieczności częstego przemieszczania się po Niemczech.

Twój zakres obowiązków

praca na stanowisku operator maszyn cnc

praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein

wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Oferujemy

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

długoterminową współpracę

bezpłatne i wpełni wyposażone zakwaterowanie

wynagrodzenie miesięczne od 2300 euro netto, 15 euro brutto

możliwość pobierania zaliczek

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

doświadczenie na stanowisku operator maszyn cnc

prawo jazdy kat. B

własny samochód (mile widziane)

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych

osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych

oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z

naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej

wraz z stosowną informacją.