DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 EUR/m-c
  • Firma: Pflegedienst Domo 24h
  • Kontakt: Katarzyna Huk
  • Telefon: +4962069462265
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Pflegedienst Domo 24h obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekun/ka osob starszych

Miejsce pracy: Lampertheim / Niemcy

Okres: od ZARAZ do 06.09

Pensja: 2.350€ brutto/mc + 200€ dodatku

WYMAGANIA:

  • doswiadczenie w opiece nad seniorami
  • komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
  • karta szczepien przeciw Covid-19
  • czynne prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki Pan z demencja (91l.) mobilny, na spacery zabiera rolator. Pan jest spokojny, duzo spi (rowniez w ciagu dnia), nosi wkladki zabezpieczajace.W domu mieszka rowniez malzonka (80l.), jest sprawna umyslowo i fizycznie, dotychczas ona pomagala mezowi, jednak potrzebuje kogos kto ja odciazy.Seniorzy nie wymagaja wielkiej opieki, ale pomocy w dniu codziennym.Dla opiekuna/ki do dyspozycji pokoj z dostepem do internetu.Dzien wolny w ciagu tygodnia oraz przerwy w ciagu dnia.

OFERUJEMY:

  • umowe o prace na warunkach niemieckich
  • ubezpiecznie zdrowotne i rentowo emerytalne
  • urlop
  • zwrot kosztow podrozy
  • opieka dzialu personalnego i medycznego podczas pobytu w Niemczech

Zainteresowanych zapraszam do Kontaktu! +496206 946 2265