DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Lokalizacja: 49733 Haren
Zakwaterowanie znajduje się w miejscowości 49824 Emlichheim

Branża; rolnictwo/kurczaki

Stawka na start: 17€/godzinę brutto + 22 dni urlopu rocznie

Czas pracy: ok. 40 godzin tygodniowo + praca co trzeci weekend
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, na stale

Mieszkanie: zapewnia pracodawca / 500€ na miesiąc – domek, ok. 75m2, 3 sypialnie, kuchnia, sala kominkowa i salon, dodatkowo ogródek i mały staw, przy dwóch osobach koszt wynos 250€/miesiąc
Wifi: TAK

Zakres obowiązków:

Praca polega na obsłudze 5 klientów w okolicy;
• opieka nad kurczakami, załadunek
• drobne naprawy
• wywóz śmieci przy użyciu ładowarki teleskopowej

Wymagania:

• przyjazne nastawienie i wysoki poziom odpowiedzialności za własna prace,
• umiejętności manualne na wysokim poziomie i umiejętność pracy w zespole,
• sprawność fizyczna
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat. B
• brak problemu z alkoholem – w razie problemów natychmiastowe wypowiedzenie,

Ilość stanowisk: 2
Umowa: bezpośrednio z pracodawca, docelowo na czas nieokreślony