MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ślusarz

Ślusarz/Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja: Hamm/ Niemcy

Termin: od zaraz

Jesteśmy nowoczesnym, działającym z powodzeniem od 50 lat, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości. Nasz zakres działalności obejmuje m.in. takie obszary jak: budowa konstrukcji stalowych, instalacji i maszyn, technika transportu bliskiego i budowa rurociągów, poczynając od projektowania, przez produkcję, aż do montażu.

Zadania:

  • Do zakresu obowiązków montera należy kontrola/prace serwisowe w zakładach produkujących płyty wiórowe, cementowniach, zakładach wapienniczych, elektrowniach, spalarniach śmieci, odlewniach i przegląd techniki filtracyjnej na terenie całych Niemiec.
  • Przeprowadzanie robót monterskich i ślusarskich.

Wymagania:

  • Wykształcenie jako mechanik przemysłowy, konstrukcyjny, technik spawalnictwa, ślusarz, osoba przygotowująca materiały do spawania lub porównywalne kwalifikacje.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowisku monter - Mechanik - ślusarz i zmysł techniczny.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całych Niemiec i elastyczność.

Jeśli samodzielna i odpowiedzialna praca oraz zaangażowanie, zespołowość i dążenie do celu są dla Pana/Pani oczywistością, oferujemy interesujące, długookresowe, miejsce pracy na czas nieokreślony.

Oferujemy równiez kursy językowe w naszej firmie.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal.
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, spełniającymi warunki rekrutacji.