MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

ESSELMANN Fahrzeugbau GmbH & Co. KG z siedzibą w miejscowości Hamm (40 km od Dortmundu)

 poszukuje pracowników do montażu pojazdów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie poprzez firmę leasingową z możliwością przejęcia pracownika lub bezpośrednio.
  • 5 lub 6 dniowy system pracy (w wersji 6 dniowej oferujemy po ok. 5 tyg. – 1 tydz. wolnego),
  • płatne nadgodziny,
  • odpatne zakwaterowanie,
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

  Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu pojazdów lub w takich zawodach jak: ślusarz, spawacz, mechanik samochodowy, lakiernik itp. -  min. 1 rok.
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • zdolności manualne, dokładność, rzetelność.
  • umiejętność spawania (aluminium)

Obowiązki:

  • budowanie pojazdów,
  • prace monterskie przy pojazdach.

kontakt telefoniczny:  + 48 539 646 370  w godz. 8-17

                                   +49 2385 708708 – 16

lub mailowy:   [email protected]